ALARM PANELİM WEB UYGULAMA

alarmpanelim.com üzerinden tüm alarm sistemlerinizi yönetebilirsiniz.


Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin

Prosec Alarm Panelleri ve Alarm Panelim uygulamaları ile ilgili daha fazla bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
İletişime Geçin

Alarm Panelinizi Üstün Kılan Özellikler

  • Kurma / Çözme gibi özellikleri mobil uygulama üzerinden yapabilirsiniz.
  • Bölgeleri baypass etmek için mobil uygulamanız yeterli.
  • İstediğiniz elektrikli aleti bağlayarak mobil / web üzerinden yönetebilirsiniz.
  • Ayrıca elektrikli aletlerin zamanlı bir şekilde otomatik olarak açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz
  • Siz evde olmasanız bile alarm paneliniz belirli periyodlarla bahçenizi sulayabilir.
  • Alarm Paneliniz sayesinde mobil uygulama üzerinden kepenk açıp kapatabilirsiniz.

Bu ve bunun gibi bir çok özelliğimiz için lütfen İletişime Geçin

Sahip olduğunuz tüm mekanlarınızı kontrol altına alın

Alarm Panelim mobil ve web uygulamaları ile eviniz, yazlığınız, işyeriniz ve internete bağlanan PROSEC marka bütün alarm sistemlerinizi kolayca kontrol altına alabilirsiniz. İstediğiniz gibi anlık kontrol edebilir veya müdahalelerde bulunabilirsiniz. Alarmınızı Kurma, Çözme veya Baypasslama gibi işlemleri yapabildiğiniz gibi tüm sistemi tuş takımını yanına gitmeden programlayabilirsiniz.

Panel Yönetimi

Kendi kullanıcınıza güvenli bir şekilde eklediğiniz ve internet bağlantısı aktif olan PROSEC Alarm panellerinizi yer ve zamandan bağımsız bir şekilde mobil ve web uygulamaları üzerinden istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Panel şifreniz ile güvenli bir şekilde alarmı kurma, çözme, paneli baypasslama veya alarm sistemine çıkışlar üzerinden bağlanan elektrikli aletleri yönetme gibi işlemleri kolayca yapabilirsiniz.

Panel Programlama

Prosec Alarm panelinizi tamamen Türkçe ve yetki kontrollü menüsü ile kolayca programlayabilirsiniz fakat Alarm Panelim mobil ve web uygulamaları ile birlikte tüm işlemlerinizi tuş takımının yanında olmanıza bile gerek kalmadan tüm programlama arayüzüne mühendis şifreniz ile ulaşabilirsiniz. AHM değişikliği, kullanıcı ekleme gibi işlemler için harcanan zaman maliyetini minimuma indirebilirsiniz.

Kullanıcı Yönetimi

Sisteme kayıt edilen müşterilerinize ait kullanıcılarınızı raporlayabildiğiniz gibi telefon değişikliği veya şifre unutma gibi durumlarda müşterinin şifresini sıfırlayabilir ve kayıtlı telefon numaralarına sıfırlanan şifreyi gönderebilirsiniz. Bu sayede şifre üçüncül kişiler ile paylaşılmadan direkt müşterinize ulaşmış olur.

Kullanım Alanları

Prosec Alarm Panelleri kolay montajı ve tamamen Türkçe arayüzü ile teknisyenlerin büyük projeleri kolaylıkla tamamlamasını sağlarken, uzaktan yönetilebilen alt yapısı ve mobil / web uygulamaları ile kullanıcıların konfor ve güvenliğini üst seviyelere taşır. Site, Fabrika veya Zincir mağazalar gibi birden fazla panel ile oluşan proje işlerinde ise tüm paneller tek bir yerden yönetilerek takip kolaylığı sağlanabilir